4U Living - bydlení na míru v Praze 4

Ideální místo, nádherný výhled, široké spektrum možností a brány do nového světa plného úžasných zážitků. Co víc si přát, než nechat se okouzlit tím, co nám nabízí bydlení na míru, za jehož podpisem stojí studio Mimolimit architektky Báry Škorpilové.

Rezidence 4U Living přichází s novým luxusním nádechem, který kombinuje všechny důležité prvky v jedno. Jako každý jiný člověk jistě uvítáte krásu klidného okolí, od něhož to nebudete mít do centra města dále než 200 metrů. 

Příjemné vyhlídky nás budou doprovázet také při pohledu z okna, z něhož se můžete dívat až na Dívčí hrady, jež leží za řekou Vltava. 

Svůdná nabídka nás bude doprovázet všemi cestami i do interiéru, kde můžete čekat naprostou špičku moderního bydlení. Samotnou pomyslnou prohlídku si lze provést velmi lehce, a to prostým kliknutím na oficiální stránky, na nichž se dozvíte něco více. 

Jak můžete vidět, současné trendy nás odkazují na minimalistický styl, jenž je velice adaptivní s dalšími styly, a proto si jej poměrně rychle můžeme přizpůsobit našim ideálům. Základní nábytek na nás působí ladným dojmem a občas nám nechybí ani příjemné osvícení, které celé místnosti dodá tu správnou atmosféru. 

4U Living dbá na vypracované detaily, které umocňuje svým originálním vzhledem. Ten nám při pohledu z venčí doplňuje rozsáhlá terasa, jejíž rozměry nám umožní na ni umístit i nějaký pohodlný nábytek, a to třeba i rohovou modulární pohovku, kterou oceníte zejména v horkých letních dnech. 

Celá stavba sahá do výšky osmi pater, přičemž výhledy na pražské panorama si můžete vychutnat přibližně již od třetího podlaží. Na samém vrcholu na nás pak čeká jedinečný penthouse - prostorný, vzdušný byt s ohromnou terasou, elegantním stylem a dostatečnou vzdáleností od veškerého ruchu. 

S tímto bydlením vám pomůže realitní kancelář TIDE REALITY spol. s r.o. Více informací o rezidenci 4U living najdete také na jejich webu.

 

Speciály

Aktuality

Architektura

Byt

Developerské projekty

Ze zahraničí