V Litvínovicích se nachází minimalistický rodinný dům přímo stvořený pro luxusní rozjímání

Na první pohled možná fádní, avšak při bližším setkání spatříte něco, po čem vesměs touží každý z nás. Tento rodinný dům, jehož můžeme nalézt v jihočeské obci Litvínovice, se pyšní moderními vlastnostmi všeho druhu.

Současné interiérové trendy nás odkazují na minimalistický styl, díky němuž nám vládne doma nadčasovost, vzdušnost a prostornost. Tyto prvky spojené dohromady doladí jednoduchý design převážně bílé barvy, že vše vypadá jednoduše a na oko mile.

V takovémto typu interiéru pak snadno vyniknou jednoduché detaily, jako je krásná sedačka, obraz, socha, ale i rostliny. Vše, s čím si už náš tvůrčí duch pohraje, nastíníme-li si předběžný plán domu.

V případě rodinného sídla, které bylo vystaveno ateliérem A111, si nelze nevšimnou, že tomuto „obřímu“ objektu chybí okna. Jedná se však jen o pouhý „klam“, s nímž se setkáváme pouze ze zevnějšího pohledu budovy.

Zaoblená bezokenní stěna, jíž si lze všimnout na obrázku, slouží opravdu pouze jako takový bezpečnostní plot, skrze nějž není vidět, avšak kdybyste si vzali žebřík, tak ho hravě přelezete.

Protože je kladen důraz na soukromí, vznikl nám díky tomuto doplňku další prostor, jenž se dá využít k vlastním potřebám.

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty