Chytré kancelářské prostředí s akustickými budkami Silentbox

Kancelářské tendence přicházejí a odcházejí, zatím požadavky k pracovnímu prostředí zůstávají stejné. Trendem posledních desetiletí byly tak zvané «open space»-kanceláře. Za jejich hlavní výhody se považují zkrácení plochy pracovních místností a podpora komunikaci a spolupráci mezi pracovníky.

Avšak openspace má jednu podstatnou nevýhodu – hlučnost. Rozmluvy kolegů, zvuky fungující techniky, melodie telefonických volání – všechno negativně ovlivňuje kvalitu a efektivitu práce. Silný nedostatek ticha a přebytek vizuálních a zvukových dráždidel – nejdůležitější příčina poklesu produktivity pracovníku.

 

Tvoření zdravého pracovního prostředí bezpodmínečně znamená přítomnost «osamělých» prostorů, v nichž pracovníci dokážou:
•    provádět důvěrné volání;
•    vést osobní konverzace;
•    pracovat za podmínek soustředěnosti.
Hlavní roli v jejich organizaci hraje odstranění hluků. První věc, která přichází na mysl – tvoření oddělených jednacích místností. Takový způsob zvukové izolaci je však nákladný, a proto se nehodí pro většinu společností. Posouzení variantu stavby je spojené se mnoha finančními a časovými potížemi. Přitom levné alternativy zvukové izolaci, jako krycí koberce nebo protihlukové bariéry, také nejsou nejlepší varianty z toho důvodu, že neposkytují náležitý efekt.

Skutečné zvukotěsné prostředí zaručeně poskytnou pouze akustické budky.

 

Je je snadno integrovat do jakýchkoli kanceláře, buď otevřeného nebo uzavřeného typů, a stávají se její harmonickou složkou. Smontování budek potřebuje jenom par hodin, a pak jsou hned hotové k použití. Přitom není třeba platit za rozptylující pozornost stavební projekty s pochybným výsledkem. Kancelářské akustické budky rychle vyřeší problémy hlučnosti v každé kanceláři. A nevadí, buď  se nachází Váše společnost na patnáctém patře nebo ve sklepu budovy, nejsou žádné potíže s dopravou a montáží nehlučných budek. 

 

V budce se dá odpočinout od hluku společného pracovního prostředí a popracovat o samotě. Díky vynikajícím ukazatelům zvukové izolaci je výborným místem pro individuální a skupinovou privátnost.

 

Společnost Silentbox nabízí efektivní řešení na to, aby zajistila důvěrnost a uspořádání nehlučného pracovního prostředí v kancelářích otevřeného typu.
Tři modely jednacích budek Silentbox pomůžou vytvořit komfortní ovzduší pro jakýkoli kolektiv. Nejdůležitější je vybrat nutné množství budek podle počtu zaměstnanců.
Silentbox Solo – výborná varianta pro osamocenou práci jednoho člověka. Je v ní všechno, aby produktivně splnil úkol nebo provedl důvěrnou konverzaci.
Silentbox Duet – model, ve které se může rozmístit dva člověka. Každá schůzka v ní bude pohodlná a efektivní.
Silentbox Quartet – kompaktní jednací místnost pro čtyři člověka. Proběhne v ní brainstorming, porada a přátelská beseda v příjemném a pohodlném ovzduší.

 

Další argumenty ku prospěchu zvukoizolačních jednacích budek Silentbox:
Výběr barvy.
Při objednávce budky Silentbox je možnost vybrat barvu trupu a vnitřního provedení. To mohou být korporativní odstíny firmy nebo dokonce i tematické potisky.
Rychlé sestavení a rozebrání.
Budky Silentbox jsou navrženy tak, že jejich montáž netrvá moc dlouho. Sestavení jednotky v průměru trvá 1 hodinu.
Praktické řešení uvnitř a zvenku.
Jednací budky Silentbox – nejsou jenom zvukotěsné krabice. Prezentují komfortní a ergonomická místa práce s dobrou ventilací a osvětlení, reagujíce na pohyb. Jsou v nich všechno potřebné na produktivní práci bez vyrušení pozornosti na okolní hluk.

Jste hotoví přeměnit práci své kanceláře na produktivnější? V tomto případě akustické jednací budky Silentbox jsou to, co potřebujete ve své kanceláři bez prodlení.

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty