Bydlení Vidoule, bydlení na výši

Ticho, klid, výhled a zeleň s lesoparkem v blízkosti. Bydlení Vidoule je jen jedno. Seznamte se s novým bytovým domem na vrcholu kopce nad pražskými Košířemi.

 
Od Plzeňské ulice sem vede klikatá silnička klidnou vilovou čtvrtí, kterou proslavil kultovní film Pelíšky. A až dojedete na místo, kde bude stát dům třeba i s vaším bytem, uvědomíte si, proč je tato lokalita tak výjimečná. Ruch města zůstal dole pod vámi. Takových míst je v Praze málo. Zde stojí za to vychovávat děti. Na čerstvém vzduchu a zároveň kousek od škol a školek, přitom centrum Prahy je přímo pod kopcem. Bydlení Vidoule má však i spoustu jiných výhod. Co by kamenem dohodil se nachází lesopark, místo pro procházky s rodinou i ranní běhání. Na kole můžete vyrazit po mnoha místních cyklostezkách kamkoli chcete, cestou z kopce najdete i tenisové kurty a squashové centrum, do Motola na golf je to kousek. Do městského centra to přitom máte pár minut, a nezáleží na tom, zda použijete veřejnou dopravu nebo váš vůz. Až budete stát ve vašem novém bytě v Bydlení Vidoule, uvědomíte si, jak vynikající investici jste udělali. 
 
50 BYTŮ NEJEN PRO RODINY
Bydlení Vidoule nabídne jen 50 bytů situovaných ve dvou domech, propojených podzemními garážemi. Byty v přízemí se obracejí na jižní stranu k předzahrádkám, ve vyšších patrech jsou byty orientovány krásným výhledem na Prahu. Z jakých bytů si zde můžete vybrat (dokud je čas)? Od menších bytů 2+kk,  přes střední byty 3+kk až po větší rodinné byty. Pro ty, kdo potřebují mít dostatek prostoru pro svou rodinu, je připraveno 11 bytů 4+kk a jeden byt 5+kk. Byty situované ve 4. podlaží mají terasy a krásný výhled na zelené svahy Motola, Strahova i centrum města. 
 
PŘÍJEMNÝ STANDARD BYDLENÍ 
U bytů 3+kk a větších očekávejte jako standard dvě WC, u bytů 4+kk dvě koupelny. Byty mají samostatnou místnost pro pračku se sušičkou a komoru. Interiéru bytů jistě budou slušet interiérové dveře se zvětšenou výškou 210 cm. Byty v horních patrech mají kromě exkluzivních výhledů a teras i vyšší stropy, světlá výška tohoto podlaží bude 280 cm. 
 
DEVELOPER 
Bydlení Vidoule je jedním z připravovaných projektů společnosti Intertrade Group. Tato společnost není v developingu žádný nováček. Již v minulosti ve spolupráci s Metrostavem realizovala úspěšný projekt Bydlení Cibulka se 117 byty a se soukromým parkem o výměre 2 hektary. Tento projekt získal 1. cenu v soutěži Best Realty 2001. Bydlení Vidoule vyrůstá v přímém sousedství tohoto oceněného projektu. 
 
PRODEJCE 
Prodejcem je realitní kancelář TIDE REALITY, která působí na pražském realitním trhu již 21 let. Její rerefence dnes zahrnují více než 25 projektů v Praze, jejím okolí a na českých horách. 
 

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty