Lipenecký park - nové moderní bydlení na okraji Prahy 5

Již od února máte možnost učinit první kroky k tomu, čemu později můžete říkat svůj nový domov. Náš tip vás zavede na okraj Prahy 5 do Lipence, kde byly podél Černošické ulice již položeny základy k parku pro budoucí generace.

Lipence jsou mnohými považovány za klidné místo, v jehož blízkosti se nachází vše, co byste mohli potřebovat. Řeč je pochopitelně o základní a mateřské škole, obchodech i prostorách pro sport či relaxaci.

Zastávka MHD se nachází v blízkém sousedním areálu, na dálnici D4 jste autem téměř vmžiku a stanice metra (pro linku B ke Smíchovskému nádraží) se dostanete do třiceti minut.  

Příjemná venkovská atmosféra bude co nevidět doplněna projektem s krycím názvem „Lipenecký park“, který se zasadí do půvabného zeleného prostředí, čímž na něj bude v celé své délce i navazovat.

Co můžeme očekávat? Celý areál by měl zahrnovat 19 třípodlažních řadových rodinných domů (5+kk a 6+kk), jež počítají s obytnou plochou okolo 220 metrů čtverečních. Chybět zde nebude ani 43 bytů (1+kk až 4+kk), které budou součástí třípodlažního bytového domu o třech vchodech.

Většina bytů se nadále dle doposud dostupných informací může pochlubit vlastním balkonem, předzahrádkou a soukromým místem pro parkování. To se bude nacházet v suterénu bytového domu.

Stavba Lipeneckého parku byla zahájena v únoru roku 2018, přičemž předpokládaná doba nastěhování je plánována na jaro roku 2020. V současné době mají zákazníci možnost sledovat vývoj stavby či se případně zajímat o koupi.

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty