Obytný soubor Bažantnice: Nefalšovaná příroda a kvalitní bydlení na samém okraji Prahy

Bytové domy Bažantnice na jižním okraji Prahy cílí nezvykle pestrým výběrem dispozic na široký okruh zájemců. Nabídka obsahuje řadu variant od menších bytů 1+kk až po velkorysé mezonety 5+kk, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi, a to nejen díky přírodě přímo za okny.

V celkem jedenácti bytových domech vzniká téměř 130 bytových jednotek s balkonem či vlastní terasou. Součástí projektu jsou i mezonetové byty větších dispozic 4+kk a 5+kk, k vybraným náleží i menší zahrada. Vlastní sklepní prostory pak přísluší ke každému z bytů.

Mezi základní výbavu všech nových jednotek patří dřevěná okna, podlahy z laminátu a dlažba. Zajímavostí projektu jsou kuchyně s varnou deskou a dřezem, které rovněž patří mezi základní vybavení a jejich vzhled může částečně určit zájemce.

Komplex domů Bažantnice se nachází doslova na dohled hlavního města, jen několik set metrů od jeho hranic v obci Hostivice. Výhodou je tak plná občanská vybavenost, školy, školky, lékař i supermarkety v klidnější lokalitě, díky kterým není vždy nutné zajíždět přímo do ruchu a zmatku velkoměsta.

Byty Bažantnice

Do samotného srdce Prahy je to přitom z několik kroků vzdálené autobusové zastávky pouhých 30 minut jízdy, do oblíbeného nákupního centra Zličín pak 10 minut autem. Do všech koutů země se lze od bytového komplexu vydat bez průjezdu ucpaným městem, obec má dobré spojení s trojicí dálnic D1, D5 a D7.

Největší chloubou komplexu Bažantnice je skutečná příroda hned za prahem bytu. Domy stojí přímo vedle rezervace s lesy a rozlehlými rybníky. Ta patří mezi přírodní památky a je domovem mnoha vzácných druhů zvířat i rostlin. Dostatek příležitostí ke sportovnímu vyžití se nachází v dojezdové vzdálenosti v řádu minut.

Pro více informací neváhejte navštívit oficiální stránky projektu. 

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty