Prodej bytů v Rezidenci Quadrio zahájen

Realitní kancelář Svoboda & Williams zahájila prodej luxusních bytů v Rezidenci Quadrio, které jsou součástí multifunkčního komplexu Quadrio. „Jsme potěšeni, že můžeme reprezentovat tento výjimečný rezidenční projekt, který změní tvář centra města a pohled lidí na bydlení na tomto místě. Naši makléři už nyní registrují zájem o byty v tomto objektu,“ prohlásil Prokop Svoboda, spolumajitel Svoboda & Williams.   

 
Realitní kancelář Svoboda & Williams zahájila prodej luxusních bytů v Rezidenci Quadrio, které jsou součástí multifunkčního komplexu Quadrio. „Jsme potěšeni, že můžeme reprezentovat tento výjimečný rezidenční projekt, který změní tvář centra města a pohled lidí na bydlení na tomto místě. Naši makléři už nyní registrují zájem o byty v tomto objektu,“ prohlásil Prokop Svoboda, spolumajitel Svoboda & & Williams. 
 
„Rezidence Quadrio představuje jednu z mála novostaveb na Praze 1. V centru je nedostatek míst pro podobné projekty. V současné době dávají lidé přednost moderní architektuře a komfortu novostaveb. Pokud budova disponuje vlastním parkováním, recepcí a byty nabízejí prosklené stěny, balkony a terasy, což Rezidence Quadrio poskytuje, pak se jedná o téměř dokonalý vzor bydlení v centru města,“ uvedl Ing. Jan Mráz, Senior Property Consultant ze Svoboda & &Williams.
 
Investorem a developerem Rezidence Quadrio je společnost CPI Národní, s.r.o., člen skupiny CPI Group, přední české realitní skupiny, která se v oblasti developmentu a správy nemovitostí pohybuje již od konce 90. let 20. století. Rezidence Quadrio nabídne 18 luxusních bytů o celkové ploše 44 až 181 m2, které vynikají především funkčními dispozicemi (2+kk až 4+kk) a čistými liniemi interiérů. K dispozici jsou také mezonetové apartmány s otevřeným stropem do druhého patra, byty v nejvyšších patrech disponují střešními terasami. Každá jednotka má terasu nebo balkon a garážové stání v podzemní části objektu. 
 
Autorem komplexu a interiérů je renomovaný ateliér Cigler Marani Architects. „Projekt Rezidence Quadrio je mimořádný svou maximální multifunkčností, jenž obohacuje tuto část města. Multifunkčností, která v historii byla pro města typická, se v poslední době změnila v lokální monofunkčnost, a proto je správné, že Rezidence Quadrio na tuto tradici plně navazuje,“ popisuje projekt doc. Ing. arch. Jakub Cígler z Cigler Marani Architects. „Z pohledu architekta je tento projekt obrovskou výzvou k nalezení takového řešení, které je adekvátní danému kontextu, a současně přinese jednoznačný názor do místa, které je jakousi „jizvou“ po výstavbě metra. Rezidence Quadrio je projekt výjimečný i tím, že přináší do této lokality novou podobu funkční pasáže, která jsou pro centrum Prahy velmi typická,“ dodal Jakub Cígler. 
 
Velkou předností Rezidence Quadrio je i podzemní parkoviště s kapacitou 250 míst. Právě parkovacích míst je v centru města nedostatek. Součástí celého komplexu budou špičkové kanceláře, nákupní galerie a náměstí, na kterém vznikne odpočinková zóna se zelení, lavičkami a zahradními restauracemi. 
 
Majitelé a uživatelé ocení také polohu nově vznikajících moderních bytů. Rezidence Quadrio se nachází v centru, na hranici Starého a Nového Města, mezi ulicemi Spálená a Vladislavova. V pěší vzdálenosti se nachází Národní divadlo na vltavském nábřeží či obchodní třída Na Příkopě. Před Rezidencí Quadrio jsou tramvajové linky a uvnitř komerčního objektu je stanice metra Národní třída. 
 
Od letošního dubna nabízí Svoboda & Williams k prodeji také luxusní byty v nově vznikajícím exkluzivním rezidenčním komplexu Obecní dvůr nedaleko Haštalského náměstí na Starém Městě. Obecní dvůr bude nabízet 12 jedinečných rezidencí, vynikajících svým netradičním vertikálním uspořádáním ve stylu městských domků, umístěných do tří historických budov a jedné novostavby. Každá rezidence nabídne privátní terasu či zahradu. Přestavba bude zahájena v červnu 2013 a její dokončení je plánováno na konec roku 2015. Stejně jako Rezidence Quadrio i tento projekt bude disponovat moderním vybavením a interiéry nejvyšší kvality.
 
 

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty