Rezidence Drahobejlova v cílové rovince

Rezidence Drahobejlova ve Vysočanech se blíží do finále. Hotova má být už v létě, zájemce o bydlení však již od dubna láká na prohlídku nového vzorového bytu.  

 
„Jsme pár měsíců před dokončením a prodáno je přes 70 % jednotek. Pro nás je tento výsledek potvrzením našich předpokladů, se kterými jsme do projektu vstupovali,“ říká Zbyněk Laube, vedoucí developmentu Palmer Capital.
„Na Dni otevřených dveří 26. dubna jsme přivítali více jak 100 návštěvníků, což pokládáme za veliký úspěch. Slavnostně jsme otevřeli a představili vzorový byt 1+kk flexi,“ uvedla Zdeňka Prodanová, Marketing and Sales Manager projektu.
Zájemci o bydlení si však mohou prohlédnout vzorový byt i nadále. „Zároveň se mohou inspirovat i zařízením navrženým designérkou Sharon Hindle, která své služby nabízí našim klientům při zvelebování bytu. Stačí tedy kontaktovat naše makléře, kteří jsou klientům k dispozici přímo v místě projektu v prodejní kanceláři, a dohodnout si termín prohlídky,“ dodala Zdeňka Prodanová. Projekt nabízí 86 bytů od garsonek po střešní mezonetové byty s jedinečnými výhledy na panorama Prahy, parking a obchodní prostory v parteru. Nové byty jsou ve vysokém standardu provedení a všechny mají k dispozici balkon, terasu nebo lodžii. 
„Zajímavostí projektu jsou byty 1+kk flexi v nadstandardní velikosti od 39 do 68 metrů čtverečních, které může majitel přeměnit ve 2+kk a přizpůsobit svým aktuálním potřebám a požadavkům na bydlení. Z bytu pro jednoho či pár může za několik let jednoduchými úpravami přizpůsobit prostor pro rodinné bydlení,“ doplnila Zdeňka Prodanová.
 
 
 

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty