Třetí etapa projektu „Bydlení Úvaly“ byla zahájena

Bydlení v Praze je stále více žádané, a proto se není čemu divit, když je třeba každou chvíli aspoň trochu expandovat. Totéž platilo i při myšlence o rozšíření velice oblíbené části v bytovém projektu Rezidence Drahobejlova.

Třetí etapa, která přišla opět po dvou letech (2014 první a 2016 druhá), nám nyní nabízí 9 řadových domů (3+kk až 4+kk) a 9 samostatných domů o stejných dispozicích.

Během rozšiřování se usilovalo o to, aby byl zachován dokonalý soulad krajiny s obydlím a zároveň i kvalitních provozních nákladů s ohledem na spotřebu energie. Ve výsledku tu tedy máme nízkoenergetické standardy třídy B.

Důvodů, proč si vybrat zrovna tuto část, je hned několik. Jednak to máte blízko do přírody, a jednak výrazně ušetříte na provozních nákladech.

Lidé v okolí si vychvalovali také snadnou dopravní dostupnost, kterou nám zaručuje i vlakové nádraží, kde můžeme ve špičce očekávat spoj každých 15 minut. Cesta na Masarykovo nádraží zabere přibližně 25 minut.

Příjemným zpestřením již tak kouzelného pobytu nám může být i dobrá cirkulace vzduchu, jež je navržena tak, aby nám při větrání docházelo jen k minimálním ztrátám tepla.

Další výhodou je skvělá zvuková izolace. Tu nám zaručuje vápenopískové zdivo, které dobře funguje i jako ideální regulátor vlhkosti.

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty