Zelené město - abyste se doma cítili jako doma

Výběr kvalitního obydlí kolikrát nebývá jednoduchý a ani náš další návrh nebude jeden z těch, do něhož se budete moct nastěhovat hned zítra. S trochou trpělivosti ale můžeme říct, že dáme-li si na čas, budeme se mít rozhodně na co těšit. Zelené město symbolizuje ztělesnění našich představ o bydlení.

A ty představy budou splněny i u náročnějších jedinců, jež touží po volných bytech v nádherném prostředí prostorného komplexu, který bude součástí okolí, v němž budeme mít vše potřebné poblíž (nemluvě o té kouzelné zeleni všude kolem). 

Začít bychom měli tím, že projekt s krycím názvem „Zelené město“ bude zhotoven až v létě roku 2020, přičemž se jedná už o třetí etapu velkolepého projektu. Dané sídlo najdete na rozcestí Žižkova a Hrdlořez, tedy v Praze, kde nám třetí díl této skládačky představují tři domy, které se ponesou do výšky až sedmi pater. 

Pokud byste se chtěli zeptat, tak první dvě etapy již mají své majitele, ovšem budete-li dostatečně pozorní, třeba se najde ještě nějaké místečko volné. Případným zájemcům o třetí část tohoto ráje bude nabídnuto v celkovém součtu až 63 bytových jednotek (2+kk až 5+kk), jejichž prodej odstartoval už na jaře roku 2018.

Název místa je odvozen od okolí, v němž se nachází. Zelená je příroda a té budeme mít v naší blízkosti dostatečné množství, abychom vždy při sezení na balkoně či vycházce ven cítili její přítomnost a vždy nás obohatil duch této oázy klidu. 

Dobrá atmosféra nás nebude doprovázet pouze venku. Vše potřebné a půvabné bychom měli najít rovněž i uvnitř. Ne nadarmo je toto místo přezdíváno pobytem pro náročnější osoby, neboť právě lidem jsou tyto prostory přizpůsobeny hlavně k tomu, aby se zde cítili dobře. K tomu jim dopomůže i vkusný návrh místností, k jejichž výstavbě jsou použity jen nejnadstanrdnější materiály. Třívrstvé budou jak podlahy, tak i okna nebo dveře. 

Nedílnou součástí každé bytové jednotky pak je i jedno parkovací místo a jedna sklepní kóje. Ke každému bytu pak navíc náleží buďto balkon, nebo terasa.

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty