Moderní bydlení v projektu Tulipa Třebešín

Projekt Tulipa Třebešín nabízí širokou škálu dobře dispozičně řešených bytů, s dostatkem úložných prostorů, ve velikostech od 1+kk až po 4+kk. Byty o velikosti 3+kk a větší jsou standardně vybaveny sprchovým koutem i vanou a všechny byty od velikosti 2+kk mají dvě WC. Každý z bytů má vlastní balkon nebo terasu.

Byty v přízemí mají oblíbené vlastní předzahrádky. Ke každému bytu náleží parkovací stání a sklepní kóje. Standard bytového domu B je obdobný jako objekty z předcházejících etap, nově navíc nabízí vyšší dveře a terasy ve vyšších nadzemních podlaží mají ve standardu instalovanou markýzu. 

Podařilo se tak vytvořit sympatické místo k životu. Příjemné prostředí, kde se již nyní potkávají mladí lidé, rodiny s dětmi i jejich rodiče v seniorském věku. Postupně se tak vytváří přirozená komunita, kde víte, kdo je váš soused.

Je na dohled centra metropole

a přesto dostatečně daleko od jeho neutichajícího hluku a smogu. Uprostřed klidné zeleně, ale s rozumným výběrem služeb.

Blízké i širší okolí poznáte nejlépe na kole, nedaleko totiž prochází jedna z pražských cyklostezek. Stejně dobře se dá v blízkém okolí běhat nebo jezdit na bruslích…

Třeba v Malešickém parku, kde vám do cesty vběhnou maximálně děti, které si tu užívají nepřeberné množství vodních atrakcí a jiných herních prvků. Cestou přes další park, Na Třebešíně, můžete být do čtvrt hodinky na stanici metra Želivského, ale samozřejmě sem pravidelně jezdí i autobus. Tak proč cestovat do ucpaného centra autem, které bezproblémově zaparkujete před domem? Málokomu se poštěstí být uprostřed dění velkoměsta a přitom si uchovat soukromí, bezpečí a idylický klid.

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty