Bytový dům MATYÁŠ ve Vraném nad Vltavou - bydlení, jež vyhovuje vašim požadavkům

Okres Praha-západ se nám zase o něco více rozrůstá, neboť v něm najdeme jeden moderní přírůstek navíc. Spousta komfortu a přímý kontakt s přírodou na vás čeká v novém bytovém domě MATYÁŠ.

Okolí řeky Vltavy je samo o sobě kouzelné a o to více půvabnější bude, pokud v něm budete moct každý den chodit na procházky. To může vyhovovat jak mladým párům, kteří se teprve chystají založit rodinu, tak i těm stávajícím, co už ji mají.

A přímý kontakt s přírodou, jehož není v dnešní uspěchané době nikdy dost, začíná už v bytové jednotce. Celkově 45 bytů (1+kk, 2+kk a 3+kk) čekajících na nové nájemníky je vybaveno balkonem nebo terasou. Samozřejmostí je garážové stání, co najdeme v prvním nadzemním podlaží.

Zájemci mohou počítat s moderním řešením každého pokoje, které je obohaceno o vinylové podlahy a bohatý koupelnový sortiment. Vedle toho nepřijdete ani o podlahové vytápění, jež oceníme zejména při dlouhých zimních večerech.

Byty jsou nám k dispozici v cenové relaci od 1,8 do 4,25 milionů korun, přičemž od ceny jsou odvozeny i rozměry. Ty nám jsou uváděny od 29,03 m2 do 68,87 m2.

Pro více informací neváhejte navštívit oficiální webové stránky projektu.

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty