Luxusní Oslo House ve Španělsku nabízí krásný výhled na město Alicante

Když šlo o stavbu dalšího luxusního sídla ve Španělsku, nebylo moc nad čím uvažovat a daná práce se donesla až k  Ramónovi Estevemu, jenž se v podobných věcech vyžívá. Výsledek opět stojí za to.

Úspěšný španělský architekt se tentikrát vydal do horského úbočí poblíž města Alicante, ve kterém se nachází přibližně tři sta tisíc obyvatel, kde pro jednoho zvláštního zákazníka vymyslel luxusní vilu, jíž bude obklopovat příroda a zároveň bude disponovat famózním pohledem právě na toto město.

Zpočátku se nejednalo o vůbec lehký úkol, protože zdejší terénní podmínky nebyly zrovna ideální, avšak postupem času se začínal vypracovávat plán, který si poradil i s dvěma příjezdovými cestami, přičemž jedna z nich je právě kvůli tomuto prostředí poněkud klikatá.

Garáž se nám nachází přímo v podzemí, což je jedna z těch častěji využívaných cest, a druhá nám vede skrze klikaté kamenné stěny, za nimiž se schovávají borovice.

Protože se nám garáž ukrývá pod zemí, pak nad ní můžeme počítat s obytnou plochou, jež začíná jídelnou nebo kuchyní a dále i rozlehlým obývacím pokojem. Právě odsud se dá dostat také na rozlehlou terasu, u níž nechybí nějaké posezení a především dlouhý bazén.

Půjdeme-li po mramorových schodech o patro výš, pak zde najdeme až čtyři ložnice, přičemž jedna z nich svou velikostí a luxusem jednoznačně přebíjí předchozí tři. Právě k ní je poté připojený i balkon.

V celém interiéru nadále dominují prvky ze dřeva, skla a mramoru. Vše je důkladně designově sladěno a nese se na nádechu minimalistického stylu.

Speciály

Aktuality

Architektura

Byt

Developerské projekty

Ze zahraničí