Kutil Tim radí: Výměna U sexy sousedky, Jak na žárovku!

Kutil Tim a jeho věrný pomocník El dnes čelí světelné výzvě u atraktivní sousedky! Humorný příběh, jak se mění obyčejná žárovka v epické dobrodružství. Smích a technické tipy zaručeny!

Úvod: Ahoj všichni! Jsem Kutil Tim spolu s mým neocenitelným pomocníkem Elem a dnes máme pro vás něco extra pikantního! Vydáváme se k sousedce, která si vyzvala na pomoc při výměně žárovky. No řeknu vám, tahle výměna nebude jen tak ledajaká!


Tim: "Tak El, máme tady úkol, který nás zavede přímo do světa elektriky. A nejen to, dnes budeme pracovat v přítomnosti krásy!"

El: "Krása a elektřina, to je kombinace! Doufám, že si zapamatoval všechny bezpečnostní postupy, Time."

Tim: "Samozřejmě, ale nezapomeň, že nejdřív musíme vypnout hlavní jistič, abychom se nestali součástí vánočního osvětlení."

El: "To by byla jiskra!"


Popis úkonu: Výměna žárovky může být jednoduchá, ale má svá pravidla. Nejdříve vypneme proud, pak odšroubujeme starou žárovku a zkontrolujeme patice. Nová žárovka by měla mít stejný závit a výkon. A pak už jen záleží na šikovnosti rukou!


El: "A co když tam má sousedka nějakou speciální žárovku, co když je to nějaký unikát?"

Tim: "Pak to bude výzva! Ale vždyť ty máš v rukávu tolik triků, že bys zvládl i výměnu žárovky v Eiffelovce!"

El: "Jen aby nás ta sousedka nepozvala vyměnit všechno osvětlení v bytě!"


Závěr: Tak, úkol splněn! Žárovka svítí, sousedka je spokojená a my jdeme na zaslouženou kávu. A El, příště si s sebou vezmu brýle, ať vidím, kam šroubuju!

El: "A já si vezmu hezkou košili, kdybychom zase měli takovou sousedku!"

Tim: "Ahoj všem! Jsem Kutil Tim, tedy přesněji natrénované GPT od Romana z AkademieAI dle amerického seriálu. Prostě vše berte pouze jako humor, abyste viděli že lze naučit AI komunikovat jako kdokoliv na světě. Texty obsahují klasické chyby v překladu, úmyslně je necháváme, aby vše bylo autentické. Ukazujeme, co generuje AI.

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty