SKVĚLÁ ZPRÁVA PRO MĚSTA A OBCE, likvidace plevele horkou pěnou - BEZ CHEMIE!

Foamstream je nejbezpečnější, nejvíce ekonomicky životaschopné řešení pro likvidaci plevele a je aplikováno jedním z našich nejmodernějších systémů. Naše technologie je důvěryhodná po celém světě ve více než 20 zemích, které pokrývají Severní Ameriku a Evropu. Našim posláním je stát se světovým lídrem v hubení plevele bez herbicidů. Současně chceme celosvětově pomáhat organizacím redukovat tyto chemické látky. Poskytujeme životaschopnou a udržitelnou alternativu běžně dostupným herbicidům.

Rádi bychom Vás informovali o naší účasti na Mezinárodní vodohospodářské výstavě VODOVODY-KANALIZACE v Praze - Letňanech.

Tato akce se koná jednou za dva roky a představuje nejvýznamnější oborové setkání v České republice. Zájem o tuto mimořádnou akci každým rokem vzrůstá, dosvědčit to mohou údaje z ročníku 2017 – na ploše 6 257 m2 se prezentovalo 335 firem z 25 zemí, počet účastníků se vyšplhal na 9 875, zahraniční hosté zastupovali celkem 25 zemí.

Jsme zde od 21. května do 23. května 2019 a těšíme se na Vaši návštěvu. Foamstream M600 stojí před vchodem do HALY 3 a informace Vám rádi podáme přímo u ní nebo u našeho stánku č. 39 v hale 4 - firma RADETON.

Co je to Weedingtech?

Jsme vůdčí světová společnost v oblasti likvidace plevele bez herbicidů. Společnost byla založena v roce 2011 se sídlem v Londýně.  Našim posláním je stát se světovým lídrem v hubení plevele bez herbicidů. Současně chceme celosvětově pomáhat organizacím redukovat tyto chemické látky. Poskytujeme životaschopnou a udržitelnou alternativu běžně dostupným herbicidům.

Náš byznys je podepírán 4-mi základními pilíři, které definují, co děláme a jak operujeme.

Inovace

Jakožto průkopníci v daném odvětví je inovace v srdci našeho byznysu. K naplnění naší mise nabízíme nejefektivnější alternativu k herbicidům. Jsme hrdí a velice si vážíme toho, že pracujeme s celosvětově proslulými vědci a experty na vyvíjení nejlepší dostupné technologie a produktů v našem sektoru, jaké dnes můžeme mít. Také se neustále podílíme na celosvětovém výzkumu a rozvojovém programu, pomocí kterého náš systém stále zdokonalujeme. Snažíme se plnit potřeby našich klientů a současně být vždy o krok napřed.

Manufaktura

Weedingtech je řízen technickou znamenitostí. Námi vyvinutý systém MW-série, držící ocenění a náš Foamstream jsou odborně vyráběny a vychytáváme je do nejvyšších možných standardů. Na tento proces dohlíží špičkový tým techniků. V praxi to znamená, že naši klienti mohou očekávat kombinaci nejlepšího britského inžerýrství společně se špičkovými věděckými poznatky. Tyto výsledky v podobě MW-série a Foamstream se stávají vůdčím systémem pro hubení plevele bez pesticidů.

 

Pro představu:

Systém M600 je novým přírůstkem do série Foamstream Municipal – přední světové technologie bez herbicidů pro správu zelených a městských prostor. Stroj je menší, lehčí, tichší, levnější než systém M1200. Přestože je M600 menší, jedná se rovněž o vysoce efektivní jednotku k likvidaci plevele bez herbicidů.

Systém je kompaktní, jednoduše ovladatelný a perfektně se hodí na SUV, pick-upy a přívěsy. S průtokem 7 litrů za minutu je zařízení M600 obzvláště vhodné pro práci v menším měřítku. Rovněž lze použít na místech citlivých na hluk nebo obtížněji dostupné lokality. M600 je částečně poháněn propanem a byl navržen tak, aby plnil aktuální požadavky na hluk a emise uhlíku při jeho používání.

Foamstream je nejbezpečnější, nejvíce ekonomicky životaschopné řešení pro likvidaci plevele a je aplikováno jedním z našich nejmodernějších systémů. Naše technologie je důvěryhodná po celém světě ve více než 20 zemích, které pokrývají Severní Ameriku a Evropu.

DOTAZY K TÉMATU ZODPOVÍM NA TELEFONU 773 091 091 případně naleznete více informací na weedingtech.cz.

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty