Apartmány Herlíkovice: exkluzivní bydlení v příjemné části Krkonoš

Vzhůru za čerstvým vzduchem a vzhůru na hory. To jsou slova, která velice rádi slyší nejenom všichni turisti, ale i obyčejní lidé, jež mají dost městského smogu a prahnou po něčem lepším. Zdali patříte i vy k těm, kdo touží po změně, třeba vás zaujme náš exkluzivní tip.

Projekt, jenž se nám prezentuje pod názvem Apartmány Herlíkovice, se nachází jen pár kroků od Vrchlabí ve směru na Špindlerův Mlýn. Kdo tuto lokalitu zná lépe, pak ví, že se zde nachází lyžařský areál, který si v poslední době prošel rozsáhlou rekonstrukcí a zároveň modernizací.

Zájemci o toto útulné horské ubytování se mohou těšit na osm přepychově zařízených apartmánů (2+kk a 3+kk), jejichž hlavním cílem je vykouzlit všem novým majitelům úsměv na tváři. Toho lze docílit třeba i standardní výbavou, v níž nechybí kuchyňská linka (včetně spotřebičů - lednice s mrazákem, varná deska, mikrovlnná trouba, digestoř, myčka) nebo krbovými kamny.

Příznivci hor a milovníci lyžování si ve svých bytech užijí i místa s efektivním řešením, jak skladovat lyže a další velké věci jim podobné. Nejenže tu máme poměrně rozlehlé sklepní kóje, ale navíc nám jsou k dispozici sušáky pro mokré nebo sportovní vybavení přímo v předsíních apartmánů.

Návrháři mysleli samozřejmě také i na parkování. To je všem lidem umožněno na vlastním pozemku u domu, přičemž vjezd na parkoviště vede skrze ulici Za Řekou.

Případní zájemci mohou kontaktovat společnost Bohemian Estates International s.r.o., která vám poskytne kompletní technické informace a rovněž zodpoví další vaše otázky nejen k bydlení, ale třeba i k jeho okolí.

 

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty