Bytový dům Domino u centra Brna zaujme vzhledem i skvělými možnostmi

Moderní bydlení je základem dnešní pokročilé doby, v níž si užíváme maximálního komfortu a zároveň dostatku volného místa. Pří pobytu v nově vystavěném bytovém komplexu Domino si můžeme být jisti, že se nám dostane obojího.

Autorem návrhu, který je k vidění v městské části Zábrdovice, je Atelier RAW, který při převodu svého nápadu ve skutečnost využil vzor v klasickém „dominu“. Dokonalá harmonie barev a tzv. „kostek“ tvoří bytový dům přesně takový, jak se nám jeví na obrázku.

Uvnitř se nám schovává 26 bytových jednotek, jež se řadí do velikostních kategorií 2+kk a 3+kk. Většina z nich přitom poukazuje na první zmíněnou možnost.

Z východní části komplexu bychom zamířili do centra Brna, z jižní pak ke čtvrti Černá Pole. Do domu se dá dostat přímo z ulice, která umožňuje přístup ke dvěma schodišťovým jádrům. Nechybí ani dva výtahy.

Design interiéru nás nadchne svou ladností, která se skládá převážně ze tří barevných odstínů. Jedná se o červenou, černou a bílou. Tedy barvy, které vévodí také minimalistickému stylu, jenž je nám znám pro svou nadčasovost a moderní využití.

A pokud u minimalistického stylu zůstaneme, při pohledu do nitra bytů jej spatříme na vlastní oči. Jednotlivé pokoje jsou lehké, příjemné na pohled a především prostorné, čehož můžeme využít například k lepší manipulaci během stěhování nábytku.

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty