Nová nadčasová sportovní hala je k vidění v Dolních Březanech

Podpořit sportovního ducha člověka je vždy důležité, čehož si byli vědomi i kompetentní lidé v obci Dolní Březany, kteří se za spolupráce architektů z pražského ateliéru Sporadical rozhodli podpořit myšlenku zdravého pohybu. 

A jak už nám první obrázky napovídají, ve výsledku nám byla představena nová univerzální hala, v níž se dá vykonávat více sportovních aktivit najednou. Vítáni zde jsou jak místní sportovní kluby, tak i veřejnost, která se tu bude moct oddávat své oblíbené tělesné činnosti. 

Halu a jednotlivé úseky s ní si lze pronajímat, přičemž její rozměry jsou natolik velkorysé, že by se nic nestalo, kdyby se v ní uspořádala nějaká větší společenská akce. V rámci vašich potřeb se můžete nechat informovat na oficiálních stránkách obce. 

Kromě skvělého pohybového vyžití nás na celém projektu upoutá i vzhled. Ten přináší jistý půvabný a především nadčasový nádech, jenž jde ruku v ruce se současnými designovými trendy. Podobně jako celá hala z vnější, i interiér nám zde dýchá čistotou, prostorem a luxusem. 

Samotnou dominantou této stavby je hlavní hřiště, jehož rozměry nás odkazují na 45 do délky, 25 metrů do šířky a přibližně 8-9 metrů do výšky. S ohledem na multifunkčnost si lze tuto plochu rozdělit na tři menší části, a to především díky mobilním roletám, jimiž si zajistíme intimnost pro naši zábavu. 

Vítáni zde pak jsou i diváci, na něž bylo při budování velkolepého sídla taktéž myšleno. Kromě tradičních sedaček, které pojmou až 250 osob, se můžeme těšit i na místa s občerstvením. 

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty