OC Šestka otevře v polovině září modernizovanou prodejnu Albert

V OC Šestka se 16. září otevře kompletně modernizovaná prodejna Albert. Rekonstrukce prostor již probíhá a návštěvníky čeká nejen nový design hypermarketu, ale i vylepšené vybavení prodejny s vzdušnějším a modernějším vzhledem.

Součástí proměny bude také rozšířený sortiment zdravých a čerstvých potravin. Zároveň OC Šestka podepsala se společností Ahold Česká republika, která prodejny Albert vlastní, nájemní smlouvu na dalších deset let.

,,Modernizace a proměna Albertu je výsledkem naší dlouhodobé práce s centrem a spokojenosti společnosti Ahold s obchodními výsledky v OC Šestka. Na základě pozitivních zkušeností se Albert rozhodl nabídnout našim zákazníkům modernizovaný koncept prodejny, který posouvá zážitek z nakupování čerstvých potravin a dalšího zboží na ještě vyšší úroveň. Těšíme se na novou podobu Alberta a věříme, že návštěvníkům poskytne ještě příjemnější a zajímavější prostředí pro uskutečnění jejich nákupů u nás v OC Šestce.“ uvádí ředitelka obchodního centra Šestka, Michaela Němcová.

Nová prodejna Albert v OC Šestka nabídne prostor přes 5,000 m2. Návštěvníci se mohou těšit na kvalitní a zdravé potraviny, které budou k dostání formou farmářského tržiště, kde si vybere i ten nejnáročnější zákazník. V Albertu se objeví i široká nabídka nepotravinářského zboží s rozšířeným sortimentem.

Návštěvníky také čeká otevření nového fitness centra a dvou velkometrážních provozoven s módou a doplňky. Jména nájemců plánuje centrum zveřejnit při příležitosti oslav spojených se 14. narozeninami centra. Otevření provozoven nastane v prvním čtvrtletí 2021.

V minulém roce OC Šestka zrekonstruovala celou část restaurací a prodejen s občerstvením, včetně moderních míst k sezení. Otevřela 6 nových restaurací, mezi které patří například indický Satyam, japonské Running Sushi Sumo, designová kavárna Café by Tretter’s nebo obchod Donuter Donuts. Poslední zmíněný obchod se otevřel 14.8 a nabízí širokou nabídku amerických koblih. OC Šestka se i nadále chystá rozšiřovat nabídku občerstvení.

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty