Ve Smržovce si turisté mohou odpočinout v relaxačním domku

Pokud se vydáte cestou na Smržovku a vydáte-li se zrovna do přírody, můžete si odpočinout v relaxačním domku.Pokud se vydáte cestou na Smržovku a vydáte-li se zrovna do přírody, můžete si odpočinout v relaxačním domku.

Dlouhé túry, krásná příroda a čerstvý vzduch. To jsou symboly, na něž na mnoha místem České republiky můžete narazit, přesto se zde najde ještě spousta lidí, jimž vyhovuje rušný městský život.

Pokud byste se vydali při své výpravě zrovna směrem na Jablonec, můžete zatoulat také do Smržovky, kde je pro turisty připravená rekreační stavba.

Tiny House Done, jak zní její název, je první z mnoha budov, které zde vyrostou. Jedná se o zatím domek menších rozměrů, jenž poskytne lidem utíkajícím z velkoměsta přístřeší.

Zdali byste plánovali pravidelné výlety po okolí, můžete si nechat na zakázku postavit podobný malý luxus. Výhoda je v tom, že se stavět může začít vesměs kdekoliv

Postupem času se tak očekává, že budovy budou jenom přibývat. Jejich srdcem se má stát velký rodinný dům Kampo. I pod jeho podpis se podobně jako u všeho ostatního podepíše česká značka Devoto.

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty