Londýn přestavil starou radnici v moderní hotel, který září luxusem

Původní londýnská radnice Camden Town Hall, která svou přítomností velmi dlouho těšila obyvatele starších generací, se konečně dočkala velmi rozsáhlé rekonstrukce. Výsledek stojí za to.

Stará budova se dočkala moderního nádechu, který ozvláštňují nová patra, více prostoru a samozřejmě také více moderní techniky. Jedná se o hotel The Standard, jehož doprovází jenom špičkové vybavení.

Interiér nás doslova nadchne svojí výjimečností, jakou se pyšní většina novodobých anglických domácností. Prim hrají živé barvy, pohodlný nábytek, nadčasová osvětlení a úžasný výhled na centrum města.

K pohledu na město je vhodné zmínit i nevšední, leč zajímavý venkovní výtah, jehož výjimečnost si vychutnají hlavně hosté hotelu, kteří jej využijí k cestě do pokojů.

O rozsáhlou přestavbu budovy se postarali architekti z britského ateliéru Orms, kteří se kromě obměny snažili zachovat původní kouzlo prostoru.

V hotelu najdeme až 266 pokojů. Zajímavé je, že jsou rozděleny do 46 různých podob a stylů, díky čemuž si i po vícero návštěvách můžeme pokaždé připadat, že přijdeme vždy do nového.

Pokud byste zde chtěli přespat, bude vás to stát 127 liber za noc, což dělá přibližně 3800 korun českých.

Speciály

Kutil Tim

Aktuality

Developerské projekty